Nasza tegoroczna Akcja charytatywna dobiegła końca, uzyskaliśmy 716,50 dolarów, finalnie na konto funduszu wpłynęło troszkę mniej mianowicie 688, 35 dolarów. Troszeczkę temu winien Putin ;), gdy pisałem list aby Ad podał mi numer konta, było to 740 dolarów ), wzrosła jednak cena dolara a  Pay Pal zabrał co swoje. Jednak zarówno Ad Konings jak i ja sam uznaję to za fajny wynik. Zapowiedziałem również nasz udział we wspomaganiu pielęgnic w przyszłym roku. Ad tym odręcznym listem przekazuje podziekowania za wkład członków i sympatyków Klubu Malawi. Ja od siebie ponownie dziekuję Wszystkim którzy wsparli akcję materialnie czy technicznie.

Jako, że nie każdy z nas zna język Szekspira załączyłem tłumaczenie naszego niezawodnego kolegi Michała Domagały "Michdom74".

Drogi Wojciechu i członkowie Klubu Malawi.

DZIĘKUJĘ CI i wszystkim hobbystom, którzy uczestniczyli w waszych aukcjach! 740$ to FANTASTYCZNY wynik! Bardzo się cieszę, że akwaryści z Polski są również zainteresowani chronieniem pielęgnic z jeziora Malawi i bardzo wam dziękuję za wasze wysiłki. Z wielką radością wyślę więcej książek, jeżeli zdecydujecie się na kolejną aukcję w przyszłym roku.

Wielkie dzięki jeszcze raz i cieszcie się swoimi pielęgnicami!

Ad.

ThankYouNoteAuctionPL