Konkurs „Zima z Malawi 2021” rozstrzygnięty.

Kończy się zima, więc tradycyjnie dobiegł końca nasz cykliczny konkurs na najlepsze i najładniejsze zdjęcia naszych podopiecznych.

W konkursie wzięło udział 17 fotografii naszych klubowych kolegów. Rok w rok nasi uczestnicy zamieszczają bardzo ciekawe prace, na przestrzeni lat również możemy zaobserwować jak zmienia się styl wykonanych zdjęć, jak zmienia się moda na kompozycje zdjęcia jak i na głównych bohaterów zdjęć.

Zmienia się moda, zmieniają się główni bohaterowie, zmieniają się autorzy zwycięskich fotografii, jednak niezmiennie zwycięskie fotografie z pierwszych sześciu miejsc zagoszczą w kalendarzu klubowym na przyszły rok.

Laureatami obecnego konkursu zostali:

I miejsce : para Mylochromis sp.lateristriga makanjila Hai Reef – autorstwa kolegi Bartek_De – uzyskując 26 punktów

II miejsce : Melanochromis chipokae – autorstwa kolegi przemo-h – uzyskując 19 punktów

III miejsce : Labeotropheus trewavasae Thumbi West samiec MC – autorstwa kolegi marcin73m – zdobywając 16 punktów

Do laureatów konkursu trafią ciekawe nagrody, ufundowane przez naszych Przyjaciół i Partnerów naszego klubu

Serdecznie dziękujemy sponsorom nagród.

Dzięki nim znacznie wzrasta atrakcyjność konkursu oraz adrenalina uczestników przy ogłaszaniu wyników konkursu.

Dziękujemy uczestnikom za przesłane prace i zapraszamy do chwytania chwil w swoich zbiornikach, by móc zamieścić swoje prace w zbliżającym się konkursie fotograficznym „Lato z Malawi 2021”.

 

Prezes PSMP Klub Malawi

Jarosław Jaskólski


Warning: Illegal string offset 'sidebar' in /home/klubmalawi/domains/klub-malawi.pl/public_html/wp-content/themes/goldmovie/sidebar.php on line 26

Warning: Illegal string offset 'sidebar_position' in /home/klubmalawi/domains/klub-malawi.pl/public_html/wp-content/themes/goldmovie/sidebar.php on line 27