Podsumowanie licytacji dla WOŚP 2021

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami.

PSMP „Klub Malawi” po raz kolejny zagrał wraz z Jurkiem.
W tym roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność współpracować z naszym partnerem firmą Northfin Polska, który przeznaczył na aukcje dwa bony o wartości 100zł każdy. Szczęśliwi zwycięzcy mogą ww. bony wykorzystać w sklepie NorthFin na zakup pokarmów.


W tym roku mieliśmy także przyjemność licytować kalendarze KLUBU MALAWI, których sponsorami byli firma Tropheus Tanganika a także klubowicz Paweł83.

   

Klub Malawi dołożył do licytacji kolejne 3 kalendarze na rok 2021.

Dziękujemy osobom, które dołączyły do naszej akcji wspomagając konto orkiestry i dokładając cegiełkę na pomoc dzieciom. W tym roku zebraliśmy na licytacji 517,50 zł.
Dziękujemy każdemu licytującemu, za udział w tak wspaniałym przedsięwzięciu, dziękujemy firmie Northfin Polska, Tropheus Tanganika oraz Pawłowi (Paweł83) za współudział w tym wydarzeniu.
Dziękujemy za wspaniały, tegoroczny finał i zapraszamy do współpracy przy organizacji 30 Finału WOŚP już za rok.


Warning: Illegal string offset 'sidebar' in /home/klubmalawi/domains/klub-malawi.pl/public_html/wp-content/themes/goldmovie/sidebar.php on line 26

Warning: Illegal string offset 'sidebar_position' in /home/klubmalawi/domains/klub-malawi.pl/public_html/wp-content/themes/goldmovie/sidebar.php on line 27