Artykuł Roku 2020

Zarząd PSMP „Klub Malawi” informuje, że w konkursie na najciekawszy artykuł w 2020 roku, w ogłoszonej ankiecie, użytkownicy naszego Forum, mieli możliwość oddania głosu na artykuł zamieszczony na naszych stronach w 2020 r.

Najwięcej głosów zdaniem użytkowników naszego Forum otrzymał artykuł autorstwa naszego Klubowicza Przemo-H pt. „Filtracja Back To Nature z użyciem tła strukturalnego lub modułów skalnych”. Przemka artykuł zdeklasował w głosowaniu w ankiecie pozostałe równie ciekawe artykuły i uzyskując 17 głosów wygrał w tegorocznym konkursie.

Artykuł dostępny jest na naszym forum pod adresem www: http://forum.klub-malawi.pl/topic/24246-filtracja-back-to-nature-z-użyciem-tła-strukturalnego-lub-modułów-skalnych/?tab=comments#comment-355113

Przemek już kolejny raz napisał cieszący się dużym zainteresowaniem artykuł, kolejny raz wygrywając w naszej zabawie i dzięki temu do jego rąk trafią nagrody dla zwycięzcy, którymi mamy nadzieję, pochwali się na łamach naszego forum.

Gratulujemy zwycięzcy, oraz każdemu uczestnikowi za udział w konkursie, a przede wszystkim za udostępnienie szerszej publiczności swoich prac i za ich powiększający się z roku na rok ich poziom.

W imieniu Zarządu

Prezes PSMP Klub Malawi

Jarosław Jaskólski


Warning: Illegal string offset 'sidebar' in /home/klubmalawi/domains/klub-malawi.pl/public_html/wp-content/themes/goldmovie/sidebar.php on line 26

Warning: Illegal string offset 'sidebar_position' in /home/klubmalawi/domains/klub-malawi.pl/public_html/wp-content/themes/goldmovie/sidebar.php on line 27