ZASADY ZWIĄZANE Z OPŁACANIEM SKŁADEK CZŁONKOWSKICH

UWAGA!!!

Zmianie ulega okres składkowy 2016-2017r.

Zgodnie z uchwałą nr KM/19/2016 na okres jednego roku Zarząd KM wprowadził zmiany w wysokości składki, 5 zł za każdy miesiąc i 60 zł za rok oraz zwolnienie z opłaty wpisowej dla osób przystępujących do klubu do dnia 30.06.2016 r.

Poniższe kwoty nie obowiązują w okresie składkowym na lata 2016/2017.

I. INFORMACJA DLA OSÓB, KTÓRE DOPIERO ZAMIERZAJĄ PRZYSTĄPIĆ DO POLSKIEGO STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW PIELĘGNIC „KLUB MALAWI”

Uiszczenie opłaty składkowej powinno zostać każdorazowo poprzedzone wypełnieniem „Elektronicznego Formularza Deklaracji Członkowskiej”

BARDZO WAŻNE:PRZED OTRZYMANIEM ZWROTNEJ INFORMACJI O POPRAWNYM WYPEŁNIENIU FORMULARZA NIE NALEŻY WPŁACAĆ SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ !!!!!!

1. Okres składkowy trwa od 1 maja do 30 kwietnia następnego roku, a roczna składka członkowska od 1 maja 2015 r. wynosi 48 złotych.

2. Jednorazowa opłata wpisowa dla osób przystępujących do Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Pielęgnic ”Klub Malawi” wynosi każdorazowo 10 złotych.

3. W przypadku przystąpienia do Stowarzyszenia w trakcie trwania okresu składkowego, składkę członkowską oblicza się w ten sposób, że miesięczna kwota bazowa (w wysokości 4 złotych) mnożona jest przez ilość miesięcy kalendarzowych, które pozostały do końca miesiąca, będącego ostatnim miesiącem okresu składkowego (przykładowo przystępując do Stowarzyszenia w lipcu, który jest trzecim miesiącem okresu składkowego, składkę członkowską obliczamy w ten sposób, że pozostały do końca okresu składkowego czasookres 10 miesięcy mnożymy przez równowartość miesięcznej kwoty bazowej, która aktualnie wynosi 4 złote, czyli w powyższym przypadku składka członkowska wyniesie 40 złotych).

4. W przypadku, gdy do końca okresu składkowego pozostało mniej niż 3 miesiące kalendarzowe, osoba przystępująca do Stowarzyszenia uiszcza składkę członkowską w stałej kwocie odpowiadającej 3-krotności miesięcznej kwoty bazowej (co oznacza, że niezależnie od tego, czy osoba zainteresowana przystąpi do Stowarzyszenia w lutym, czy też w marcu lub kwietniu każdorazowo będzie zobowiązania uiścić z tego tytułu kwotę 12 złotych (3x4 złote).

5. Przystąpienie do Stowarzyszenia w dniu, który nie jest pierwszym dniem danego miesiąca, nie ma wpływu na wysokość miesięcznej kwoty bazowej (tzn. czy ktoś przystąpi do Klubu Malawi 1 dnia danego miesiąca, w połowie miesiąca, czy też ostatniego dnia tego miesiąca, kwota bazowa za ten miesiąc w każdym przypadku wynosi 4 złote).

6. Wpłaty składek należy dokonywać wyłącznie na następujący rachunek bankowy:

(BGŻ BNP Paribas)

7. Zasady wpłacania składek:

W polu "Nazwa odbiorcy" należy wpisać: PSMP Klub Malawi

W polu "Tytuł wpłaty" wpisujemy login (nick), którym posługujemy się na forum Klubu Malawi

8.W celu usprawnienia zmiany statusu prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty na adres poczty elektronicznej:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

9. W razie jakichkolwiek problemów z wpłatą prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

II. INFORMACJA DLA OSÓB, POSIADAJĄCYCH STATUS KLUBOWICZA, KTÓRZY ZAMIERZAJĄ OPŁACIĆ SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ NA KOLEJNY OKRES SKŁADKOWY

1. Składka członkowska opłacana jest za okres od 1 maja do 30 kwietnia następnego roku, a w nowym okresie składkowym tj. od dnia 1 maja 2015 r. wynosi 48 złotych .

2. Nieopłacenie składki do 15 maja 2015 r. spowoduje zmianę statusu na sympatyka forum i utratę przywilejów członkowskich.

3. Ponowne uzyskanie statusu członka będzie się wiązało z koniecznością uiszczenia jednorazowej opłaty wpisowej w kwocie 10 złotych oraz będą miały w takim przypadku zastosowanie zasady, o których mowa w punktach 3-5 zawartych w informacji dla osób, które zamierzają przystąpić doPolskiego Stowarzyszenia Miłośników Pielęgnic „Klub Malawi”

4. Wpłaty składek należy dokonywać wyłącznie na następujący rachunek bankowy:

5. 02 1600 1462 1836 5570 4000 0001 (BGŻ BNP Paribas)