Konkurs „Artykuł Roku 2020”

Zarząd PSMP „Klub Malawi” ogłasza start konkursu na najciekawszy i najbardziej wartościowy artykuł zamieszczony na łamach forum Klubu Malawi w dziale: http://forum.klub-malawi.pl/forum/120-artykuły/.

W roku ubiegłym klubowicze zamieścili 11 artykułów, które wezmą udział w niniejszym konkursie, który zostanie przeprowadzony wzorem lat ubiegłych, poprzez wyłonienie zwycięzcy w wyniku otrzymania największej liczby głosów w ankiecie.

W konkursie udział może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik forum.

Na zwycięzcę czeka ciekawa i atrakcyjna nagroda, a wśród głosujących w konkursie uczestników zostanie wylosowany szczęśliwieć do którego dotrze upominek od „Klubu Malawi”.

Konkurs ogłoszony został na stronach Forum „Klubu Malawi” a głos można oddać w ankiecie http://forum.klub-malawi.pl/topic/25073-konkurs-artykuł-roku-2020/.

Zarząd PSMP „Klub Malawi” zaprasza do udziału w konkursie oraz do zapoznania się z artykułami.


Warning: Illegal string offset 'sidebar' in /home/klubmalawi/domains/klub-malawi.pl/public_html/wp-content/themes/goldmovie/sidebar.php on line 26

Warning: Illegal string offset 'sidebar_position' in /home/klubmalawi/domains/klub-malawi.pl/public_html/wp-content/themes/goldmovie/sidebar.php on line 27