Konkurs fotograficzny „Lato z Malawi 2020” oraz „Akwarium 2020 roku” rozstrzygnięty.

29 września wyłoniliśmy wspólnie zwycięzców naszych cyklicznych konkursów fotograficznych.

Pierwszy raz wprowadziliśmy w regulaminach konkursowych bardzo istotne zmiany, klubowicze chcący wziąć udział w konkursie wysyłali swoje zdjęcia na klubową skrzynkę pocztową, nie mogły one zawierać żadnych znaków szczególnych umożliwiających identyfikację autora, autor nie mógł również w czasie konkursu używać zdjęć wcześniej publikowanych i znanych z innych mediów. Zabieg ten miał polegać na anonimowym uczestnictwie w konkursie, mającym na celu wyeliminowanie „głosów koleżeńskich”.

Okres pandemii wydawać by się mógł być okresem kiedy ochoczo weźmiemy aparat fotograficzny w dłonie i poświęcimy więcej czasu na fotografowanie naszych podopiecznych, niestety często jest tak, że wyobrażenia mijają się z rzeczywistością i okres ten dla wielu z nas był trudniejszy niż przypuszczaliśmy i rzadziej mieliśmy czas na przyjemności, włącznie z fotografowaniem naszych ryb. W związku z powyższym w konkursie wzięło udział znacznie mniej prac niż do tej pory. Jednak na naszych najlepszych fotografów zawsze możemy liczyć i ich fotografie, jak zawsze wykonane z najwyższą jakością, znalazły się w konkursie.

Zwycięzcą konkursu „Akwarium Roku 2020” został kolega przemo-h uzyskując 48 punktów. Jest to już jego drugie zwycięstwo w tej kategorii, co świadczy o wysokich walorach wizualnych i akwarystycznych jego zbiornika. Serdecznie gratulujemy.

Akwarium Roku 2020

Zwycięzcą konkursu „Lato z Malawi 2020” został kolega BombeL, uzyskując 35 punktów za zdjęcie przedstawiające parę Lethrinops mbasi,

drugie miejsce zdobyło zdjęcie Placidochromis’a sp. blue otter, które otrzymało 29 punktów a jego autorem jest Bartek_De,

trzecie miejsce wywalczył nasz kolega stan za wykonanie zdjęcia przedstawiające Dimidiochromis’a compressiceps chizumulu. Zdjęcie otrzymało 18 punktów w głosowaniu,

zdjęcia które uzyskały w konkursie miejsce 4 – 6 tj. zdjęcia kolegów:  Paweł83, Bartek_De i stan, znajdą się również w kalendarzu, który corocznie wykonujemy i udostępniamy naszym klubowiczom.

Dzięki naszym sponsorom firmom: Aqua-Dreams Tomasz Wiśniewski,

Tropical Tadeusz Ogrodnik ,

Seachem Poland

Tropheus  Robert Mierzeński , oraz

NorthFin Polska  .

ciekawe  i najwyższej jakości produkty jako nagrody trafią do naszych zwycięzców. Serdecznie im dziękujemy za wsparcie i uatrakcyjnienie konkursu.


Warning: Illegal string offset 'sidebar' in /home/klubmalawi/domains/klub-malawi.pl/public_html/wp-content/themes/goldmovie/sidebar.php on line 26

Warning: Illegal string offset 'sidebar_position' in /home/klubmalawi/domains/klub-malawi.pl/public_html/wp-content/themes/goldmovie/sidebar.php on line 27