Prezes oraz Zarząd Klubu Malawi pragnie poinformować wszystkich użytkowników o rabatach które przysługują Klubowiczom.

Do rabatu 10% na ryby z hodowli Tan-Mal uzyskanego poprzez poprzedni Zarząd,obecnemu Prezesowi wraz z Zarządem udało się nawiązać współpracę z hodowlą Malawian.
Malawian oferuje Klubowiczom 10% rabatu na ryby oraz 5% na pozostały asortyment.

W trakcie są rozmowy z kolejnymi sklepami akwarystycznymi, więc niebawem może się pojawić kolejna firma w której Klubowicze będą mieli rabaty.

Wstąp do Klubu Malawi już dziś a nie pożałujesz!
Serdecznie zapraszamy niezdecydowanych a w/w hodowlom serdecznie dziękujemy.

Na dniach ukaże się nowa pozycja na rynku wydawnictw akwarystycznych, pod tytułem:

Rozmnażanie ryb w akwarium
Poradnik hodowcy
Hubert Zientek

okl_czarna.jpg

Niniejsze opracowanie jest zbiorem praktycznych porad, sprawdzonych i wypracowanych zarówno przez Autora, jak i wielu hodowców z kraju i zagranicy, dotyczących sposobów rozmnażania słodkowodnych ryb akwariowych. Ukoronowaniem każdej amatorskiej hodowli jest rozmnożenie danego gatunku, czyli doprowadzenie go do tarła, a następnie pomyślne odchowanie zdrowego potomstwa. Tylko wówczas bowiem można dogłębnie poznać biologię hodowanego taksonu i czerpać pełną satysfakcję z tego niezwykle pięknego hobby, jakim jest akwarystyka.