Relacje z imprez akwarystycznych, reportaże z wizyt w ciekawych miejscach związanych z naszym hobby.

W dniach od 12.09 do 13.09.2013 roku we Wrocławiu w Hali Stulecia odbyły się XIV Targi „Zoo – Botanica 2015”. Impreza tym razem była o jeden dzień krótsza jednak tradycyjnie można było obejrzeć wystawy zwierząt, roślin, producentów sprzętu oraz zbiorniki prezentowane przez stowarzyszenia i kluby skupiające hobbystów.

1. Wizyta we wrocławskim Afrykarium.

1. Organizacja imprezy typu Zoo-botanica to na pewno sporo pracy. Czasem jednak spotykają nas miłe rzeczy. To ktoś nam za coś podziękuje, to ktoś pochwali albo zaprosi do niedostępnego dla innych miejsca. Ostatniego typu przyjemność zaooferowało nam wrocławski ogród zoologiczny. Zezwolił mianowicie na wizytę w zamknietym  dla zwiedzających Afrykarium. Każdy z Klubów reperezentowanych na targach miał możliwość wysłać tam jednego przedstawiciela. Było wiecej chętnych, więc o tym kto pójdzie zdecydował los. Los był szczęśliwy dla tego, który posiadał urządzenie do robienia fotek i tak w tajną misję został posłany nasz "szpieg" czyli Luk5007. Jego wycieczka była owocna a szkodaby było aby choć namiastki piękna które się tam znajduje nie zobaczyli nasi Klubowicze. Dzięki Łukaszowi możemy sobie pooglądac co nieco. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Nasz szpieg ruszył na zwiady.

2. 1 1