Członkowie Klubu Malawi to akwaryści, którzy większość swojego wolnego czasu poświęcają na pielęgnację i hodowlę wspaniałych ryb pochodzących z jeziora Malawi. Klubowicze postanowili podzielić się swoim dużym doświadczeniem, poprzez wiele lat wymiany swoich doświadczeń powstało forum, które kolejnym pokoleniom akwarystów pomaga unikać podstawowych błędów, znajdywać odpowiedzi na nurtujące pytania i pozwala dzielić się swoimi wątpliwościami.
Bycie klubowiczem to nie tylko obowiązek opłacenia nie za wysokiej składki członkowskiej. To przywilej uczestniczenia w życiu klubu, współtworzenie tej społeczności. Wstąpienie do klubu pozwala użytkownikowi na dostęp do wszystkich działów portalu, możliwość otrzymywania gadżetów klubowych jak i uczestnictwo w konkursach organizowanych przez Klub Malawi.
Jednak najważniejszym aspektem przynależności do klubu to poczucie obecności i współtworzenia go, to przede wszystkim możliwość zawierania nowych przyjaźni na całe lata, które my klubowicze pielęgnujemy spotykając się nie tylko w trakcie rozmów na forum czy czacie, ale i w realu podczas organizacji targów czy to spotkań integracyjnych.
Zapraszamy Cię w nasze szeregi i zachęcamy do aktywnego korzystania z naszego serwisu.