Puzzle Klubu Malawi

Mamy i kolejny klubowy gadżet.
Tym razem klubowicze mogli zamówić dwie wersje puzzli z jakże atrakcyjnymi zdjęciami, w wersji dla dzieci (70 sztuk) i dla tych troszkę starszych (500 sztuk).
Świetny pomysł i błyskawiczne wykonanie, dzięki sprawnemu działaniu naszego klubowego kolegi „adro” będziemy mogli w jesienne wieczory spędzić ze swoimi pociechami i je poukładać.

Jak widać po zamieszczanych na forum zdjęciach, niektórzy już zabrali się ostro do układania.
Dla osób, które przegapiły akcję i nie zdążyły zamówić puzzli, mają jedyną i niepowtarzalną szansę aby je zdobyć.

PSMP „Klub Malawi” przeznaczył ostatnie trzy zamówione egzemplarze puzzli (wersja 500 szt.) na nagrody w konkursie „Jesień z Malawi 2018”, gorąco więc zapraszamy do udziału w konkursie, a przy kolejnych akcjach gadżetowych do zamawiania.