Podsumowanie licytacji dla WOŚP 2020

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami.

PSMP „Klub Malawi” po raz kolejny zagrał wraz z Jurkiem.
W tym roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność współpracować z naszym partnerem firmą Northfin Polska.

Przeznaczyliśmy na licytację niepowtarzalne klubowe kalendarze wraz z wyśmienitymi pokarmami NorthFin.

W tym roku do akcji niesienia pomocy zaangażowali się również klubowicze oddając swoje rzeczy na licytacje.

Dziękujemy osobom, które dołączyły do naszej akcji wspomagając konto orkiestry i dokładając cegiełkę na pomoc dzieciom. W tym roku zebraliśmy na licytacji 878,99 zł.
Dziękujemy każdemu licytującemu, za udział w tak wspaniałym przedsięwzięciu, dziękujemy firmie Northfin Polska za współudział w tym wydarzeniu.
Dziękujemy za wspaniały, tegoroczny finał i zapraszamy do współpracy przy organizacji 29. Finału WOŚP już za rok.