Sukces naszego kolegi w Polish Biotop Contest 2019

pk.jpg

http://www.biotopeteampoland.pl/konkurs.html

Miło nam poinformować , że nasz klubowy i forumowy kolega Damian @sevllen zakwalifikował się na szóstej pozycji do finału powyższego konkursu ze swoim zbiornikiem ( zdjęcie poniżej) , które już wygrało na łamach naszego Klubu Malawi konkurs fotograficzny ” Akwarium z biotopem jeziora Malawi-Niasa” zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Miłośników Pielęgnic „Klub Malawi” wraz z firmą NorthFin Polska. Na stronie organizatora kolega Damian jest na siódmej pozycji ale jest to informacja nieaktualna. Cieszy nas bardzo sukces kolegi  Damiana@sevllen z dwóch powodów: jest to jego duży sukces , który wyróżnia jego pasje  oraz drugi powód: dumnie promuje nasz biotop , nasz Klub Malawi i jego wszystkich klubowiczów, użytkowników . Życzymy koledze jeszcze więcej satysfakcji  i sukcesu w finale. Poniżej zdjęcie przedmiotowego zbiornika, który wszyscy znamy:)

 

ak.jpg