Klub Malawi wraz z NorthFin Polska również gra na WOŚP

Kolejny rok wielkiej akcji charytatywnej Jurka Owsiaka, poświęcenie tysięcy ludzi organizujących to wydarzenie i miliony ludzkich serc darujących wielkie i te niewielkie datki na realizację celu stawianego przez fundację: zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Przed nami 27 Finał WOŚP, a odbędzie się on już 13 stycznia 2019 roku. Jak w poprzednim roku Klub Malawi pragnie dołączyć do tego wydarzenia i swoją niewielką cegiełkę, a w tym roku do akcji dołączył się nasz Partner firma NorthFin Polska. Na trzech aukcjach:

Klub Malawi przeznaczył kalendarze na 2019 r. z przepięknymi zdjęciami naszych laureatów konkursów fotograficznych.

Firma NorthFin Polska, Partner Klubu Malawi do każdego z tych kalendarzy dołączyła 100 g pokarmu NorthFin Veggie lub NorthFin Cichlid o gramaturze 1mm.

W dniu jutrzejszym przedstawimy kolejną aukcję, dzięki firmie NorthFin Polska, na której zlicytujemy pokarmy:

Northfin Veggie 1mm 250g

Krill Gold 1mm 80g

Bug pro 2mm 250g (Pokarm który jest NOWOŚCIĄ, a na polskim rynku ukaże się dopiero za dwa tygodnie)

27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 r.

Zobaczmy że POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

A WOŚP gra dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.