Test pokarmów Firmy Tropical

Firma Tropical to jeden z najbardziej zaawansowanych producentów branży zoologicznej. Od wielu lat tworzy z pasją produkty najwyższej jakości.
PSMP Klub Malawi to jedno z największych w Polsce stowarzyszeń akwarystycznych. Członkowie Klubu Malawi to akwaryści, hobbyści i pasjonaci.
Skoro pasja łączy te dwie organizacje, trudno wyobrazić sobie ich funkcjonowanie bez wzajemnej współpracy. Od wielu lat Firma Tropical produkuje pokarmy, którymi akwaryści karmią swoje ryby. Węższe grono hodowców, miłośnicy pielęgnic z jeziora Malawi, znajdą w ofercie wiele pokarmów odpowiednich dla swoich ryb. Firma Tropical od wielu lat jest również ważnym partnerem Klubu Malawi, a dzięki naszej umowie partnerskiej mamy możliwość przeprowadzenia testu otrzymanych od Firmy Tropical najnowszych pokarmów dedykowanych m.in. dla pielęgnic jeziora Malawi.
Klubowiczom gotowym podjąć się trudu przeprowadzenia testów zostaną bezpłatnie wręczone wybrane pokarmy, którymi będą mogli zacząć karmić ryby w swoich akwariach.
W zamian testujący klubowicze podzielą się na stronach Forum Klubu Malawi swoimi doświadczeniami. A my udostępnimy wyniki testów na klubowej stronie www. oraz w mediach społecznościowych.
Firma Tropical udostępniła pokarmy do testów, a Klubowicze przeprowadzą testy tych pokarmów:
GEL FORMULA FOR HERBIVOROUS FISH – pokarm w formie galaretki do samodzielnego przygotowania, przeznaczony dla ryb roślinożernych i wszystkożernych;


GEL FORMULA FOR OMNIVOROUS FISH – pokarm w formie galaretki do samodzielnego przygotowania, przeznaczony dla ryb wszystkożernych;


PRO DEFENCE rozmiar S i M – pokarm w formie wolno tonącego granulatu z dodatkiem probiotyku do codziennego karmienia ryb. Dodany do pokarmu probiotyk zawiera żywotne endospory bakterii Bacillus subtilis, które stabilizują mikroflorę jelit, co zwiększa odporność ryb na patogeny oraz wpływa na lepsze wykorzystanie pokarmu, w rezultacie przyspieszając wzrost ryb i zmniejszając zanieczyszczenie wody ich odchodami;


AFRICA HERBIVORE – miękki pokarm w formie tonącego granulatu dla roślinożernych i wszystkożernych ryb afrykańskich


AFRICA HERBIVORE – pokarm ma formę tonących chipsów dla roślinożernych i wszystkożernych ryb afrykańskich. Intensyfikuje barwy ryb i wspomaga metabolizm tłuszczów.