W imieniu Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Pielęgnic "Klub Malawi" mam przyjemność ogłosić rozpoczęcie konkursu fotograficznego pt. "NAJPIĘKNIEJSZE RYBY MALAWI".

Konkurs jest skierowany do osób o statusie członka zwyczajnego PSMP "Klub Malawi" (tj. Klubowiczów) oraz osób o statusie członka honorowego (tj. zasłużonego dla PSMP "Klub Malawi"), które posiadają ryby z biotopu Malawi. Dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody. Dodatkowo dzięki życzliwości firmy Tan – Mal tradycyjnie dołączymy do nagród, przekazaną w celu przetestowania karmę firmy OSI oraz dzięki życzliwości firmy Tropical karmy jej produkcji.

Życząc wszystkim uczestnikom dużo radości z udziału w konkursie, a laureatom poza tym zadowolenia i satysfakcji z wygranej. Tradycyjnie przekazujemy Wam Regulamin konkursu. Pamiętajcie przy tym, że najważniejsza jest dobra zabawa :-).